Oferta pracy

Kierownik Projektu Inwestycyjnego

Grupa PCC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, koordynowanie i kontrola projektu (w tym powyżej 50 mln złotych)

  • współpraca z projektantami, podwykonawcami i urzędami

  • uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i akceptacji

  • przygotowywanie, kontrolowanie harmonogramu robót i budżetu kontraktu

  • wycena i zestawienie kosztów planowanych do przeprowadzenia inwestycji, zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów

  • zapewnienie terminowej realizacji przedsięwzięć

  • kontrolowanie wydatków projektu

Podział czasu pracy
100%

Praca w siedzibie spółki w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej

  • doświadczenie w prowadzeniu i zakończeniu z sukcesem projektów inwestycyjnych w branży przemysłowej (mile widziana branża chemiczna, petrochemiczna lub energetyczna)

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • dobra znajomość Pakietu MS Office

  • znajomość programów: AutoCAD, MS PROJECT

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w prowadzeniu projektów

  • odpowiedzialność, stanowczość i zaangażowanie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej

  • Koordynacja projektów inwestycyjnych z perspektywy inwestora

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami technicznymi i technologami

  • Możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, studiach podyplomowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny,siłownia na terenie firmy, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

2

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Kierownika Projektu do spółki PCC Rokita. Rozwijaj z nami swój potencjał realizując złożone i bardzo ciekawe inwestycje w branży chemicznej!

Przewiń do profilu firmy