Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik projektu / Inżynier procesu

Gi Group Poland S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownik projektu/Inżynier procesu.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie procesów technologicznych

  • wyszukiwanie dostawców

  • prowadzenie rozmów techniczno-handlowych

  • zamawianie narzędzi, maszyn i linii produkcyjnych

  • prowadzenie negocjacji, ustaleń

  • raportowanie harmonogramów inwestycyjnych

  • rysowanie layoutów ustawienia maszyn i linii

Wymagania pracodawcy

  • znajomość technologii przetwórstwa blach

  • wykształcenie wyższe techniczne, np. mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umiejętność czytania umów oraz dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Ofiice

  • znajomość oprogramowania AutoCad

  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień działu utrzymania ruchu oraz doświadczenie w zakupach inwestycyjnych

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta

  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności)

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • wysoką kulturę organizacyjną promującą współpracę i wzajemny szacunek

  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach

  • możliwość tworzenia nowych większych projektów również w obszarach badawczo-rozwojowych

  • możliwość uczestniczenia w opracowywaniu nowych technologii niezbędnych do realizacji innowacyjnych projektów

  • możliwość odbywania podróży służbowych w Polsce, Europie i na świecie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy