Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu IT - Analityk Biznesowy IT

TrastiO firmie

  • Żupnicza 17
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Trasti

Żupnicza 17

Warszawa

Trasti to polski InsurTech, Agent Generalny Triglav - największego słoweńskiego towarzystwa ubezpieczeń, który jest operatorem procesów sprzedaży, obsługi polis i wypłaty świadczeń tego ubezpieczyciela w Polsce. Wiecej na https://trasti.pl.

Twoje zadania:

  • Definiowanie i uzgadnianie wymagań z właścicielami biznesowymi oraz Dostawcami
  • Współpraca z programistami, testerami w zakresie rozwoju aplikacji oraz dbania o ich jakość.
  • Współpraca z Dostawcami podczas wdrożenia.
  • Nadzór nad dostarczaniem funkcjonalności.
  • Odbiór funkcjonalności, w tym wykonywanie testów.
  • Przygotowywanie i konfiguracja procesów w Jira.
  • Praca w środowisku chmurowym Microsoft.
  • Podstawowe obowiązki PM – plan pracy, nadzór nad terminami, identyfikacja ryzyk i problemów, itp.
  • Określanie KPI i metod pomiaru, przygotowywanie raportów.
  • Praca z zagadnieniami integracyjnymi (SOA, Web Services, REST).

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze analizy biznesowej i systemowej.
  • Systematyczność, dokładność, samodzielność.
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na język IT.
  • Zrozumienie zasad projektowania systemów IT.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Znajomość obszaru testowania aplikacji.
  • Podstawowa znajomość SQL oraz technologii webowych i podstaw programowania umożliwiająca współpracę z programistami i testerami.
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki związane z informatyką, ekonomią i zarządzaniem.
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.
  • (mile widziane) Znajomość zagadnień branży ubezpieczeniowej.

Ogłoszenie archiwalne