Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu IT (IT Project Manager)

FNX Group s.c.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Karola Szymanowskiego 4

Gdańsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór i koordynacja pracy zespołów projektowych,

  • prowadzenie codziennych spotkań typu „stand-up”,

  • przygotowanie i prowadzenie projektu, w tym harmonogramowanie, organizacja merytoryczna i raportowanie statusów,

  • bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi,

  • udział, bądź prowadzenie demo z postępów prac przed klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie, zarządzanie projektami),

  • praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (np.: Scrum),

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi,

  • wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie, kierowanie zespołem, motywowanie,

  • silnie rozwinięte zdolności analityczne, gotowość do rozwiązywania problemów,

  • biegłe posługiwanie się oprogramowaniem biurowym,

  • nienaganna kultura osobista, poczucie odpowiedzialności i chęć rozwoju.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań

  • krótką ścieżkę decyzyjną – ustalasz sprawy i odpowiadasz tylko przed zarządem firmy

  • przyjazną, opartą na życzliwości i zaufaniu atmosferę

  • pracę przy nietuzinkowych, dużych projektach webowych dla znanych marek

  • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach

  • komfortowe warunki pracy w naszym biurze w Gdańsku (Garnizon)

  • możliwość pracy zdalnej i hybrydowej

  • elastyczne godziny pracy

  • wyrozumiałość i życzliwość wobec Twoich spraw życiowych

  • współpracę w oparciu o B2B lub UoP – do wyboru

  • najlepszą kawę bez ograniczeń :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy software housem specjalizującym się w zaawansowanych aplikacjach webowych dla różnych branż.

Z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że korzystałeś z efektów naszych prac – w końcu istniejemy na rynku od 15 lat i wspieraliśmy choćby trójmiejską SKM-kę, tworzyliśmy serwisy tematyczne dla Wirtualnej Polski i Wydawnictwa G+J (kojarzysz National Geographic, prawda?), zaś od wielu lat pod naszymi skrzydłami są Danone, HiPP, Teatr Wielki Opera Narodowa i kilka innych rozpoznawalnych marek.

Jesteśmy niepozorni, ale bardzo skuteczni.

Na co dzień pomagamy naszym Klientom ulepszać ich biznesy, będąc solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym. Nasz Zespół tworzą doświadczeni inżynierowie. Podejmujemy się prac przy projektach uznawanych za trudne lub takie, w których inny dostawca zawiódł, zostawiając Klienta w tarapatach.

Zawsze dowozimy.

Prawdopodobnie z tego powodu nasi Klienci zostają z nami przez lata. Ale pewnie również dlatego, że jesteśmy po prostu fajnymi ludźmi.

I najważniejsza sprawa.

Dbamy o swoich Pracowników.

Nie chodzi tu o owocowe dni tygodnia, czy karnety na siłownię. Nie mamy tego. Mamy uporządkowany warsztat wytwórczy, porządną organizację pracy, ciekawe projekty oraz kameralne biuro w Garnizonie.

Mamy też atmosferę, która sprawia, że tęsknisz za przedcovidowym codziennym byciem z całym Zespołem. Powiedzmy sobie szczerze - nie wszędzie tak jest.

Nie obiecuję, że zostaniemy przyjaciółmi, ale na pewno będziemy kolegami, na których pomoc będziesz mógł liczyć w każdej zaskakującej Cię życiowej sytuacji. Projekt i deadline nigdy nie będą ważniejsze od Ciebie.

Nie wiemy, jak to wyrazić inaczej, ale FNX to ludzie, z którymi warto spędzić kilka kolejnych lat swojego życia.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Kierownika Projektu IT (IT Project Managera) z co najmniej dwuletnim doświadczeniem zawodowym, który lubi to, co robi i wiąże swoją przyszłość z obszarem „web”. Kogoś, kto po pracy uczy się, poznaje nowinki, chce się rozwijać w obszarze zarządzania. Ten błysk w oku jest dla nas ważniejszy, niż lata przepracowane w kolejnych firmach w atmosferze nudy i suto opłacanego, acz rutynowego obowiązku. Masz w sobie żar, o którym mówimy? Dołącz do nas, nie zmarnujemy tego.

Ważne: stawiamy na współpracę długofalową, większość naszych Pracowników to seniorzy, dlatego jeśli nie wiesz, czego chcesz od życia, to oszczędźmy sobie czasu.

Zaś jeśli szukasz miejsca, gdzie w centrum stoi człowiek, a nie Jira, gdzie będziesz miał przemożny wpływ na sposób realizacji projektów i gdzie będziesz mógł zatrzymać się na dłużej, to spróbujmy się poznać na luźnej i niestresującej rozmowie video.

Odezwij się do nas.