Kierownik Projektu IT

Comarch SAO firmie

Comarch SA

al. Jana Pawła II 39A

Kraków

  • nr referencyjny: SKP/A/pr
  • zapraszamy: od zaraz!
  • rodzaj umowy: UOP
  • branża: IT
  • kontakt z klientem

Jako Kierownik Projektu IT będziesz odpowiedzialny za planowanie i monitorowanie prac w jednym z największych projektów informatycznych w Polsce. Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, potrafi wyznaczać kierunki działań oraz ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!

TWOJE ZADANIA

  • Planowanie i realizacja projektów IT
  • Określanie celów i potrzebnych zasobów
  • Koordynacja i organizacja prac w zespole, przypisywanie zadań oraz wyznaczanie kierunku działania
  • Tworzenie planu oraz harmonogramu projektu, monitorowanie, raportowanie kluczowych parametrów i postępu prac w  projekcie
  • Identyfikacja ryzyka, eskalowanie problemów oraz przygotowywanie propozycji rozwiązań
  • Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami realizującymi projekt

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • Minimum 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 20 osób
  • Doskonałe zdolności organizacyjne (organizacja czasu pracy, nadawanie priorytetów zadaniom, zdolność podejmowania decyzji)
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Zachowywanie ustalonych standardów jakości
  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Samodzielność, inicjatywa, zorientowanie na cel
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz negocjacyjne
  • Umiejętność:
    • budowania zespołu
    • analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • pracy pod presją czasu

DLA CIEBIE

  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy