Oferta pracy

Kierownik Projektu (IT, security)

EXATELO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

EXATEL to polski lider usług bezpieczeństwa ICT. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Budujemy własne, unikalne produkty i narzędzia. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut.

Szukasz nowych wyzwań, projektów wykraczających poza standardowe ramy i jednocześnie chcesz sprawdzić swoje umiejętności w środowisku ICT? Chcemy widzieć Cię w EXATEL!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie projektem z pogranicza obszarów IT i bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • wsparcie analizy procesów pod kątem standardów bezpieczeństwa informacji,
  • zarządzanie zespołem projektowym, w tym: organizacja pracy zespołu, motywowanie i bieżące wsparcie członków zespołu,
  • zarządzanie dostawcami,
  • zarządzanie harmonogramem, budżetem i ryzykiem w projekcie,
  • prezentowanie statusu projektu na wyższy poziom w organizacji,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • wsparcie analizy potrzeb biznesowych,
  • prowadzenie inicjatyw optymalizujących procesy w firmie.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami IT i wdrożeniami rozwiązań Cybersecurity,
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów projektowych,
  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie wdrażania normy ISO27001,
  • znajomość metod projektowych (Waterfall i Agile),
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność.

OFERUJEMY:

  • ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę,
  • możliwość zdobywania doświadczeń w branży telekomunikacyjnej,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (Luxmed, Multisport),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (w dobie COVID 100% zdalnie)
  • parking dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne