Oferta pracy

Kierownik Projektu - IT

Polkomtel Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami IT w zakresie funkcjonalności produktów i systemów w celu dostarczenia rezultatów zgodnych z wymaganiami właścicieli biznesowych i sponsorów, w określonym terminie i budżecie;

  • Zarządzanie obszarami w dużych i złożonych programach;

  • Odpowiedzialność za wszystkie fazy realizowanych projektów, w tym również zarządzanie budżetem projektowym;

  • Kierowanie zespołem projektowym, w szczególności identyfikacja potrzeb zasobowych oraz ich skuteczne pozyskanie w organizacji, motywowanie i koordynowanie pracy członków zespołu projektowego, zlecanie i nadzór nad wykonaniem przydzielonych zadań w celu zapewnienia efektywnej  i terminowej realizacji projektu;

  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem w projekcie;

  • Zarządzanie jakością w projekcie;

  • Udział w negocjacjach umów i zamówień realizowanych w ramach projektów;

  • Raportowanie działalności z zakresu powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

  •  Wykształcenie wyższe techniczne;

  •  Doświadczenie zawodowe w bezpośrednim zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi - warunek konieczny;

  •  Preferowane doświadczenie w zarządzaniu projektami/programami o budżetach powyżej 1 mln PLN;

  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność zastosowania w praktyce metod zarządzania projektami, w tym znajomość jednej z metodyk PRINCE2, PMP; preferowany ceryfikat PMP i/lub Prince;

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem;

  • Biegła znajomość narzędzi wspierających pracę kierownika projektu: MS Office, MS Project, JIRA;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania ludźmi, samodzielność w działaniu oraz doskonała organizacja własnej pracy, zarządzanie przez cele;

  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków, ciekawe projekty;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne