Kierownik Projektu

Energoprojekt Katowice S.A.O firmie

Energoprojekt Katowice S.A.

Jesionowa 15

Katowice

ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA jest jedną z największych firm projektowo-inżynierskich
w Europie. W 70-letniej działalności ugruntowaliśmy pozycję lidera w sektorze energetyki. Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIKA PROJEKTU

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i nadzór nad opracowywaniem ofert, negocjacje zapisów umownych
  • Organizowanie pracy zespołu w ramach realizacji umowy
  • Opracowywanie i ciągła praca nad harmonogramem realizacji prac, koordynacją prac oraz zarządzanie ryzykiem projektu
  • Stały nadzór nad płynnością finansową prowadzonej umowy wraz z kontrolą jej budżetu
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Dostosowanie standardów pracy do wymogów realizowanej umowy
  • Wyjazdy służbowe na terenie kraju

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat pracy na stanowisku starszego projektanta lub asystenta kierownika projektu w branży energetycznej/przemysłowej
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skutecznego komunikowania się
  • Mile widziane studia podyplomowe z zarządzania projektami

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w biurze projektowym z wielkimi tradycjami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę z najnowocześniejszym oprogramowaniem
  • Rynkowy poziom wynagrodzenia
  • Prywatna opieka lekarska
  • Karty
    MultiSport
  • Kursy
    językowe

Wymagane dokumenty

1. CV
2. List motywacyjny

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji na stanowisko kierownika projektu.

Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH w procesie rekrutacji na stanowisko kierownika projektu”.

3. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA W KATOWICACH przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez BIURO STUDIÓW, PROJEKTÓW I REALIZACJI "ENERGOPROJEKT-KATOWICE" SPÓŁKA AKCYJNA  W KATOWICACH przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy