Oferta pracy

Kierownik Projektu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, światowego lidera branży nieruchomości przemysłowych, poszukujemy aktualnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektu zgodnie z obowiązującymi założeniami finansowymi
  • Zarządzanie kontraktem od strony terminowej
  • Odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji budowy
  • Zarządzanie podległym zespołem – dostawcy, podwykonawcy, pracownicy
  • Nadzorowanie prac przy budowie obiektu
  • Raportowanie postępów z przebiegu inwestycji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie – preferowane obiektywy przemysłowe
  • Uprawnienia Budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość AutoCad, MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne