Oferta pracy

Kierownik Projektu

DEVELIA SAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektu inwestycyjno-budowlanego.

  • Nadzór prac biura projektowego, generalnego wykonawcy i podwykonawców robót budowlanych, inspektorów nadzoru.

  • Nadzór nad procesem uzyskiwania koniecznych pozwoleń.

  • Organizacja komunikacji między uczestnikami procesu inwestycyjnego.

  • Ocena i analiza przydatności nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową.

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa budowlanego.

  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej.

  • Wykształcenie wyższe budowlane.

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych na stanowisku Kierownika Projektu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Pakiet socjalny.

  • Kurs j. angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

DEVELIA SA

Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy