Oferta pracy

Kierownik Projektu

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Zadaniem osoby na tym stanowisku jest samodzielna realizacja projektów jak również zarządzanie dedykowanym zespołem projektowym i dostawcami zewnętrznymi.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i kierowanie realizacją prac podwykonawców w ramach dużych projektów informatycznych.

  • Zarządzanie kontraktem i pracami projektowymi zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu/kontraktu.

  • Koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu podwykonawcy.

  • Monitorowanie i kontrola prac realizowanych przez podwykonawców Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi.

  • Nadzorowanie prac kilkunastoosobowego zespołu projektowego.

  • Cykliczne raportowanie statusu realizowanych i nadzorowanych prac.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie (mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego) oraz zarządzaniu dostawcami.

  • Mile widziane wykształcenie informatyczne lub pokrewne.

  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PRINCE2, PMP, Agile).

  • Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania, w tym znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzonych systemów informatycznych.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym oraz umiejętności przywódcze.

  • Doświadczenie w planowaniu, zlecaniu i rozliczaniu prac.

  • Doświadczenie w specyfikowaniu i weryfikacji dokumentacji projektowej.

  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy.

  • Terminowość, rzetelności, wysoka kultura osobista.

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu pozwalającym na lekturę literatury i materiałów branżowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Częściową pracę zdalną.

  • Dostęp do najnowszych technologii.

  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników.

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie.

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój.

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy