Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Marmator Mateusz Iwański

11 00014 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji, przygotowanie inwestycji do realizacji, wykonanie zestawień kosztorysowych oraz kontrola budżetu,

  • kontrola realizacji Kontraktu w zakresie terminów, kosztów, robót dodatkowych, w tym koordynowanie dostaw i zamówień ( przygotowanie przedmiarów pod prace dodatkowe wraz z harmonogramem wykonania),

  • wybór podwykonawców ( wyszukiwanie, negocjowanie umów z podwykonawcami),

  • raportowanie kierownictwu firmy o postępie prac na budowie,

  • udział w sporządzaniu umów, dokumentacji technicznej i powykonawczej,

  • zarządzanie zespołem projektowym, zarządzanie komunikacją,

  • delegowanie zadań, szacowanie obciążenia pracą, utrzymywanie wydajności zespołu.

Nasze wymagania

  • znajomość programu kosztorysowych (ZUZIA, NORMA) oraz pakietu MS Office, AutoCad,

  • umiejętność przeprowadzania analiz finansowych, ekonomicznych, statystycznych oraz problemów technicznych,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość branży budowlanej od strony technicznej i praktycznej,

  • bardzo dobra znajomość organizacji pracy na budowie, przepisów prawa budowlanego, ustawy PZP oraz ogólnych procedur kontraktowych,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami,

  • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie, skuteczność i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat „B”,

  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej i przyjaznej firmie,

  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole.

Istniejemy od 2008 r. naszymi Klientami są spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółki mieszkaniowe, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, osoby prywatne.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Katowice (brak możliwości pracy zdalnej)

Rodzaj pracy: biurowa i w terenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.

Zobacz nas na You Tube: www.youtube.com/watch?v=MwSymv2GTks

www.marmator.pl