Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Tauron Zielona Energia

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Ocena i koordynacja prac dot. opiniowania dokumentacji projektowej w zakresie poprawności projektowanych rozwiązań technicznych

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych dotyczących budowy nowych mocy OZE

  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu realizacyjnego

  • Koordynowanie przepływu informacji

  • Wsparcie kompetencyjne dla innych komórek w realizowanych przez nie zadaniach

  • Udział w postępowaniach przetargowych, negocjacjach oraz współpraca z zewnętrznymi wykonawcami inwestycji

  • Przygotowywanie wniosków do organów administracji samorządowej oraz organów korporacyjnych

  • Raportowanie statusu projektów oraz realizacji celów strategicznych do kierownictwa

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z procesami realizacyjnymi

  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, ochrony środowiska

  • Znajomość procedury związanej z udzielaniem zamówień publicznych

  • Znajomość standardów/metodyk zrządzania projektami

  • Umiejętność czytania i oceny dokumentacji projektowej

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność redagowania umów i wniosków

  • Umiejętności współpracy w grupie

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub inne związane z zarządzaniem projektami

  • 5 letnie doświadczenie branżowe

  • Znajomość AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego na poziome zaawansowanym

  • Uprawnienia budowalne

  • Certyfikaty PMP, IPMA

  • Znajomość procesu realizacji inwestycji OZE

  • Znajomość regulacji prawnych w obszarze energetyki/OZE

  • Obsługa aplikacji: GIS, Google

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,

  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,

  • Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Grupa TAURON to druga co do wielkości zintegrowana grupa energetyczna w Polsce kontrolująca pełen łańcuch wartości, począwszy od wydobycia węgla aż po sprzedaż energii elektrycznej do klientów końcowych. Obejmuje swoim działaniem 18 % powierzchni kraju na terenie pięciu województw. Grupa TAURON to jeden z największych podmiotów gospodarczych w kraju oraz największy sprzedawca i dystrybutor energii elektrycznej.

W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia, Kopalnia Wapienia „Czatkowice” oraz TAURON Ciepło. TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w Grupie TAURON notowaną od 2010 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach WIG20 – indeksu największych spółek giełdowych.

Przewiń do profilu firmy