Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót
  • zlecanie robót podwykonawcom
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo)
  • uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenia w realizacji kontraktów min. 3-5 lat (przynajmniej jeden kontrakt o wartości 50 mln netto)
  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem
  • dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • prawa jazdy kategorii B
  • elastyczność godzin pracy

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
  • program szkoleń branżowych i managerskich
  • dofinansowanie studiów podyplomowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji + analiza dokumentów

2

Kontakt z wybranymi kandydatami

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Spotkanie i przedstawienie warunków współpracy

Aktualne oferty pracodawcy
KS/KP/01/22/Katowice

Kierownik Projektu, Katowice