Oferta pracy

Kierownik Projektu

Gabos SoftwareO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami IT;

  • zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie, zarządzanie budżetem projektu;

  • planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonego projektu;

  • zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych;

  • raportowanie statusu prac zespołu projektowego, planowanie i realizacja działań korygujących;

  • analiza i raportowanie kosztów wdrożenia i utrzymania procesu;

  • nadzór nad dokumentacją projektową, zarządzanie jakością w projekcie;

  • zarządzanie i wsparcie procesu budowy relacji z klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów;

  • praktyczną znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Scrum, Agile, Prince2, PMI,) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, EPM);

  • doświadczenie w pracy zespołowej związanej z wdrażaniem oprogramowania IT;

  • umiejętność skutecznego wyznaczania i rozliczania zadań powierzonych członkom zespołu projektowego;

  • zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania i utrzymania długoterminowych relacji, odpowiedzialność, koncentracja na cel;

  • umiejętność negocjacji, zaawansowana komunikacja.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO realizującej projekty informatyczne dla podmiotów leczniczych

  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,

  • zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Gabos Software

Gabos Software specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy