Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Betard Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kalkulacji i ofert,

  • współpraca z generalnym wykonawcą i podwykonawcą w zakresie realizacji zadania,

  • nadzór nad podwykonawcami w zakresie montażu konstrukcji prefabrykowanej,

  • odbiór jakościowy i ilościowych realizowanych prac,

  • sporządzanie harmonogramów terminowo - ilościowych,

  • koordynacja zadań z zakładem produkcyjnym,

  • prowadzenie korespondencji w zakresie realizowanych projektów,

  • rozliczania powykonawcze umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego - kierunek budownictwo,

  • Min. 2-letniego doświadczenia w zawodzie

  • znajomości prawa budowlanego i ustawy o wyrobach budowalnych,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,

  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy,

  • biegłej znajomości programów: Autocad, pakietu MS Office,

  • znajomości języka angielskiego,

  • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stałą pracę (umowa o pracę) – w stałych godzinach, w siedzibie firmy,

  • narzędzia do pracy,

  • pracę w młodym ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,

  • możliwość uczestnictwa w dużych projektach inżynierskich konstrukcje szkieletowe, żelbetowe i strunobetonowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Spółka BETARD działa na rynku producentów budowlanych od wielu lat, posiadamy kilka zakładów produkcyjnych na terenie kraju. Specjalizujemy się w produkcji zróżnicowanych elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynierskich. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, także nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia. Chcąc sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów, stawiamy na ciągły rozwój technologiczny oraz podnoszenie kwalifikacji naszej kadry.

Przewiń do profilu firmy