Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu / Kierownik Budowy

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja i nadzór montażu budynków modułowych na terenie realizowanych inwestycji,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w kierowaniu realizacjami inwestycji budowlanych.

To oferujemy

  • Stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Miłą atmosferę pracy.

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Kierownik Projektu / Kierownik Budowy, kujawsko-pomorskie