Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu / Kierownik Techniczny

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierowników Obiektów i personelu technicznego w utrzymaniu kontraktów w woj. Wielkopolskim,
  • Utrzymanie ruchu na infrastrukturze budynkowej, dbanie o prawidłowe działanie instalacji, usuwanie usterek, przeglądy – wsparcie doraźne,
  • Sporządzanie i podpisywanie protokołów, ocena stanu technicznego nieruchomości,
  • Kalkulacja kosztów napraw i remontów,
  • Współpraca z klientem oraz serwisami gwarancyjnymi,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Raporty i analizy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektrotechnika, mechanika, mechatronika inne pokrewne,
  • Doświadczenie w branży FM, zwłaszcza obiekty logistyczno- magazynowe i biurowce,
  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem technicznym nieruchomości,
  • Uprawnienia SEP,
  • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej).
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • System szkoleń wew. i zew.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik Projektu/ Kierownik Techniczny.

Kierownik Projektu / Kierownik Techniczny, Piła