Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu - konstrukcje stalowe

  • Żary, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn SPOMASZ S.A. z siedzibą w Żarach jest niezależną częścią europejskiej grupy Eiffage . Specjalizujemy się w produkcji i dostawie konstrukcji stalowych, głównie elementów do przybrzeżnych wież wiatrowych oraz podwodnych instalacji wydobywczych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Żary

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne prowadzenie projektów produkcyjnych
    • opracowywanie i monitorowanie budżetu projektu
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy celem nadzorowania prawidłowego przebiegu projektu
    • współpraca z klientem w zakresie realizacji projektu
    • prowadzenie dokumentacji projektowej

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika projektu w branży konstrukcji stalowych
    • wiedza dotycząca technologii spawalniczej
    • umiejętność sporządzania kalkulacji i budżetów
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w kontaktach z klientami, umiejętność komunikacji i prezentacji
    • umiejętność pracy i samodzielnego myślenia w sposób zorientowany na rozwiązanie problemów
    • umiejętność zarządzania czasem i organizacja pracy własnej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • dynamiczne międzynarodowe środowisko pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne warunki finansowe

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem nazwy stanowiska za pomocą przycisku:

    Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest FKSiM Spomasz S.A. (ul. Fabryczna 14, 68-200 Żary). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.