Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu - Kontraktu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja dla cenionej, międzynarodowej, spółki wykonawczej realizującej projekty przemysłowe i biurowe. Poszukujemy nowej osoby na stanowisko Kierownika Projektu / Kontraktu, która będzie odpowiedzialna za realizację inwestycji przemysłowych w regionie.

    Pracodawca ceniony jest za komfort pracy, stabilną sytuację na rynku, jasne procedury zarządzania i wysokiej klasy kadrę managerską. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie kontraktem od wstępnej fazy.

    Kierownik Projektu / Kontraktu

    Miejsce pracy: Gdańsk

    OPIS STANOWISKA

    • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym / przemysłowym
    • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach
    • Bieżący kontakt z inwestorem
    • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
    • Kontraktowanie podwykonawców
    • Zarządzanie podległym zespołem – Kierownikiem Budowy (Kierownika Robót, Inżynierami Budowy, etc)
    • Nadzór nad pracami wykonawców
    • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac

    WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK

    • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji na stanowisko Kierownika Kontraktu/Budowy lub Kierownika Projektu
    • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego
    • Umiejętność kontraktowania i zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
    • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów
    • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy
    • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    OFERTA

    • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie uznanego Generalnego Wykonawcy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości
    • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju przy kolejnych inwestycjach w regionie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.