Oferta pracy

Kierownik projektu

PROFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

PROFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lipska 16

Kraków

Firma Profix sp. z o. o. sp. k. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Kierownik Projektu. Nasza firma istnieje od 30 lat. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych – głównie hale produkcyjne i magazynowe.

Zadania:

  • Przygotowywanie wycen na generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych i kubaturowych
  • Optymalizacja rozwiązań i kosztów
  • Nadzór nad kierownikami budowy
  • Planowanie, koordynowanie i kontrola inwestycji budowlanych,
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych,
  • Przygotowywanie i kontrolowanie harmonogramu robót i budżetu inwestycyjnego,
  • Wybór wykonawcy
  • Nadzór nad dokumentacja projektową w trakcie realizacji
  • Koordynowanie zapotrzebowania na materiały i sprzęt
  • Nadzór nad wykonaniem prac przez firmy wykonawcze
  • Rozliczanie projektów

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży budowlanej
  • Kreatywności
  • Lojalności i uczciwości
  • Wykształcenia wyższego (preferowane budownictwo)
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w tym programów AutoCAD oraz pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook), Zuzia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Dyspozycyjności gotowości do częstych wyjazdów służbowych i spotkań z inwestorami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe premie motywacyjne w zależności od wyniku na realizowanym kontrakcie
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy