Oferta pracy

Kierownik Projektu

HOLDING 1O firmie

  • Puszkarska 7f, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

HOLDING 1

Puszkarska 7f

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PMP

  • Agile

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami i koordynowanie prac realizowanych w ramach projektów na potrzeby Holding 1

  • Wprowadzanie nowych procesów w Holding 1, zmierzających do zwiększenia produktywności oraz jakości pracy różnych działów w firmie

  • Zapewnienie niezawodności, ciągłości działania, rozwoju systemów informatycznych

  • Zarządzanie i koordynowanie aktualizacjami, obsługą serwisową oraz administracją systemów informatycznych Holding 1

  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami systemów informatycznych, w tym koordynowanie, monitoring i odbiór prac dostawców

  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w zakresie opracowania kształtu procesów biznesowych

  • Realizacja strategii oraz rozumienie i wspieranie biznesu

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT

  • Doświadczenie w koordynowaniu prac zewnętrznych dostawców rozwiązań IT

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie - wielozadaniowość

  • Doskonała organizacja pracy własnej i zarządzania harmonogramem czasu pracy zespołów współpracujących

  • Otwartość, samodzielność, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Doświadczenie w PMP, Agile, Jira, Confluence

To oferujemy

  • Zapewnimy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Oferujemy elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego w prężenie rozwijającej się organizacji

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon także do użytku prywatnego)

  • Zapewniamy dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

HOLDING 1

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Ponad 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy