Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

PORR S.AO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektem zgodnie z warunkami kontraktu
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem formalnym i technicznym
  • Opracowanie planu zakupów oraz nadzorowanie jego realizacji
  • Przeprowadzanie przetargów na wybór wykonawców, wycena kontraktów, w tym umów budowlanych, negocjowanie warunków współpracy
  • Kontraktacja podwykonawców i dostawców
  • Raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów realizacji i kosztów m.in. poprzez wprowadzanie do projektu ew. rozwiązań zamiennych
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie
  • Końcowe rozliczenie projektu
  • Uczestnictwo w kluczowych dla projektu spotkaniach, naradach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów budownictwa kubaturowego
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość realizacji procesu budowlanego oraz Prawa Budowalnego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość obsługi AutoCad
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Zaangażowanie w realizowane zadania, orientacja na wyniki

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Kraków

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Kierownik Projektu, Kraków