Kierownik Projektu

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami realizacyjnymi w zakresie teletechniki na etapie przygotowania, realizacji, uruchomienia i odbioru inwestycji

  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi

  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami podwykonawców

  • Przygotowywanie i weryfikowanie rozliczeń inwestycji

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

  • Zarządzanie zespołem realizacyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość programów typu CAD (AutoCAD), Norma PRO

  • Znajomość instalacji elektrycznych: rozdzielnice, oświetlenie, instalacje odbiorcze

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych

  • znajomość instalacji teletechnicznych: SAP, CCTV, KD, SSWiN, LAN

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę przy dużych inwestycjach

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów pracowniczych

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • praca w nowoczesnym biurowcu

  • wsparcie w inicjatywach wolontariackich

  • możliwość migracji w pionie i poziomie

  • obchodzenie świąt nietypowych

  • szkolenia

Nasza wykwalifikowana kadra Inżynierów posiada bogate doświadczenie umożliwiające wykonywanie następujących czynności:

• Tworzenie koncepcji

• Usługi projektowania

• Zarządzanie i kierowanie robotami

• Montaż i instalacja

• Wdrożenie systemów

• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Maxto to marka, która od blisko 20 lat rozwija swoje kompetencje w zapewnianiu najnowocześniejszych technologii sektorowi publicznemu – od teletechniki aż po data center. Projektujemy, budujemy i wdrażamy systemy zapewniające bezpieczeństwo obiektów, ochronę danych i płynną komunikację.

Przewiń do profilu firmy