Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Fuste Polska Sp. z o.o O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Fuste Polska Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej, utrzymania obiektów i wyposażenia sklepów sieciowych poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą firm wykonawczych, koordynacja prac, kosztorysowanie, uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla obiektów realizowanych na terenie woj. śląskiego, małopolskiego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • preferowane uprawnienia budowlane wykonawcze (specjalność ogólnobudowlana)
  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy
  • doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych, a w szczególności obiektów handlowych i handlowo-usługowych
  • pełna dyspozycyjność i mobilność oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pełny etat
  • komputer i telefon służbowy
  • samochód służbowy
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NNW w pracy
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego  na życie
  • zajęcia językowe (j. angielski)
  • możliwości rozwoju
  • przyjazne środowisko pracy
  • ciekawą pracę przy rozwojowym projekcie w międzynarodowym środowisku

Aplikacja powinna zawierać informację o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Ogłoszenie archiwalne