Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Sento S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Sento Grupa Deweloperska zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Prowadzimy realizację i sprzedaż nowych mieszkań. Prowadzimy własny nadzór nad prawidłowym przebiegiem każdej inwestycji. Mając na uwadze wysokie wymagania naszych Klientów wybieramy tylko najlepsze lokalizacje oraz uznanych projektantów.

Sento Grupa Deweloperska działa na krakowskim rynku nieruchomości i budownictwa od 2000r.

Dynamiczny rozwój firmy powala nam rozszerzyć nasz zespół i zatrudnić osobę na stanowisko Kierownik Projektu.

Zakres zadań

  • Zarządzanie projektami inwestycji mieszkaniowych realizowanych na terenie Krakowa,
  • Nadzór i przeprowadzenie projektu przez wszystkie etapu procesu inwestycji deweloperskiej (analiza możliwości zabudowy terenu; weryfikacja lokalnej infrastruktury technicznej i innych uwarunkować lokalnych mających znaczenie dla danego projektu; współpraca z biurem projektowym; weryfikacja dokumentacji technicznej i formalno-prawnej, budżetowanie projektu i ofertowanie u GW; nadzór nad realizacja budowy przez GW tj. postępem prac, rozliczeniami; nadzór i koordynacja realizacji infrastruktury zasilającej w media; przeprowadzeniem procedury uzyskania pozwolenia na użytkowanie oraz wydanie budynku administracji),
  • Współpraca z pozostałymi działami naszej firmy w zakresie aspektów technicznych i proceduralnych związanych z prowadzonym projektem,
  • Udział i reprezentowanie w postępowaniach administracyjnych związanych z realizacją projektu, bezpośredni kontakt z organami administracji publicznej, lokalnymi dostawcami mediów, we wszelkich sprawach związanych realizacją projektu w tym uzyskiwanie niezbędnych uzgodnień, zgód i zezwoleń,
  • Raportowanie przełożonemu procesu przebiegu projektów,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi podmiotami, których udział jest niezbędny do skutecznej realizacji projektu, w tym umiejętność utrzymywania poprawnych relacji sąsiedzkich w lokalizacji realizowanego projektu,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ze wskazaniem na architektoniczno-budowlane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji min 3 projektów,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych,
  • Znajomość procesów związanych z przeprowadzeniem projektu deweloperskiego ( od etapu analizy terenu pod względem możliwości inwestycyjnych, do etapu uzyskania pozwolenia na użytkowanie zrealizowanej inwestycji),
  • Komunikacyjność i umiejętność współpracy z uczestnikami przedsięwzięcia deweloperskiego,
  • Język angielski – znajomość na poziomie komunikatywnym ,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość obsługi programów typu AutoCad, pakietu Office,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę przy dużych projektach.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Środowisko pracy, bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości i otwartości na nowe zadania, a to wszystko w miłej atmosferze,

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kolejnym etapem będzie spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 7/U7, 30-349 Kraków

Ogłoszenie archiwalne