Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik projektu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chciałbyś realizować w swojej karierze projekt, który stanie się best practise w branży budownictwa przemysłowego? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

    Nr ref.: /345/11/2018/ES/35677
    Kraków
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
    zadania
    • prowadzenie inwestycji budowlanej - współpraca z generalnym wykonawcą, podwykonawcami i inspektorem nadzoru
    • zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej
    • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu
    • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
    • koordynacja pracy własnego zespołu i podwykonawców
    • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie
    • nadzór nad zamówieniami oraz zakupami
    • bezpośredni kontakt i współpraca z gestorami, inwestorami oraz podwykonawcami
    • dobór podwykonawców, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach
    • dokonywanie wszelkich uzgodnień technicznych dotyczących inwestycji zarówno z partnerami biznesowymi jak i Urzędami
    • koordynacja odbioru końcowego inwestycji
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe - kierunek Budownictwo
    • min. 3-4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych (obiekty przemysłowe - mile widziane)
    • znajomość programów: Autocad, Revit, MS Project
    • umiejętność skoordynowania procesu inwestycyjnego
    • umiejętność tworzenia budżetów budowlanych oraz rozliczania inwestycji komercyjnych
    • znajomość analizy nieruchomości pod względem formalnym prawnym i technicznym
    • praktyczna znajomość procedur uzyskiwania pozwolenia na budowę i oddania obiektu do użytkowania
    • umiejętności negocjacyjne
    • znajomość języka angielskiego (mile widziana)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl