Kierownik Projektu

Przedsiębiorstwo Budowlane Pagma- Bud Paweł SiminiakO firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • Kierownik
W związku z rozwojem firmy P.B Pagma-Bud poszukujemy osób na stanowisko  Kierownika Projektu. Zapraszamy do współpracy przy realizacji zadań z zakresu Rewitalizacji Miasta Łodzi.
Podstawowym zadaniem zatrudnionego pracownika będzie kompleksowa koordynacja prac z zakresu przebudów, rozbudów i remontów łódzkich kamienic, realizowanych w oparciu o umowy zawarte z Urzędem Miasta Łodzi.
Jeśli jesteś osobą spełniającą poniższe wymagania, zgłoś się do procesu Rekrutacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wybór podwykonawców/dostawców poszczególnych zakresów robót dla przydzielonego projektu, prowadzenie negocjacji oraz podpisywanie umów
  • Znajomość umów zawieranych z Inwetorami i wypełnianie obowiązków w nich zawartych
  • Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach okreslonego budżetu i harmonogramu robót
  • Tworzenie/ aktualizowanie  harmonogramów prowadzonych robót
  • Monitorowanie kosztów inwestycji
  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji Budowy
  • Bezpośredni kontakt z Inwestorem w zakresie realizacji Inwestycji
  • Uczestniczenie w cotygodniowych Naradach z Inwestorem /Podwykonawcami
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót
  • Nadzór nad zespołem pracowników

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia kierunkowe
  • Dobra znajomość programów Autocad, MS Office, Noram Pro
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych w budownictwie będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność dobrej organizacji pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Chęć rozwoju zawodowego
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy jako Asystent Kierownika Projektu przy realizacji projektów z zakresu budownictwa kubaturowego (prowadzenie projektów z zakresu rewitalizacji zabytków będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Lokalizacja biura i budów: Łódź
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiebiorstwo Budowlane Pagma-Bud  z siedzibą w _Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiebiuorstwo Budowlane Pagma-Bud z siedzibą w Łodzi  przy ul.Wólczańskiej 128/134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy