Oferta pracy

Kierownik projektu

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za kompleksowe koordynowanie i nadzorowanie przebiegu procesu inwestycyjnego zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,

  • sporządzanie harmonogramów i budżetów realizowanych projektów inwestycyjnych,

  • analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych,

  • wybór wykonawców do poszczególnych etapów robót oraz nadzór i koordynacja ich zadań,

  • czynny udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami,

  • przygotowanie umów i aneksów z Inwestorem oraz koordynacja właściwego obiegu dokumentów,

  • współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru i innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym,

  • raportowanie o zaawansowaniu kosztowym i rzeczowym powierzonego projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),

  • min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów budowlanych (kubaturowych),

  • znajomość przepisów Prawa budowlanego,

  • znajomość obsługi programów MS Excel, MS Project, AutoCad,

  • umiejętność negocjowania,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników,

  • zaangażowanie, komunikatywność, sumienność, punktualność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy