Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

PAGMA-BUD sp. z o.o. sp.k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wybór dostawców i podwykonawców dla przydzielonego projektu

  • prowadzenie negocjacji oraz podpisywanie umów z podwykonawcami

  • Znajomość umów zawieranych z Inwetorami i wypełnianie obowiązków w nich zawartych

  • Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach określonego budżetu i harmonogramu robót

  • Tworzenie/ aktualizowanie harmonogramów prowadzonych robót

  • Monitorowanie kosztów inwestycji

  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań

  • Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji Budowy

  • Bezpośredni kontakt z Inwestorem w zakresie realizacji Inwestycji

  • Uczestniczenie w cotygodniowych Naradach z Inwestorem /Podwykonawcami

  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót

  • Nadzór nad zespołem pracowników

Nasze wymagania

  • Ukończone studia kierunkowe

  • Dobra znajomość programów Autocad, MS Office, Noram Pro

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych w budownictwie będzie dodatkowym atutem

  • Zdolność dobrej organizacji pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Chęć rozwoju zawodowego

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy jako Kierownik Projektu lub Asystent Kierownika Projektu przy realizacji projektów z zakresu budownictwa kubaturowego (prowadzenie projektów z zakresu rewitalizacji zabytków będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop

  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • Lokalizacja biura i budów: Łódź i okolice

W związku z rozwojem firmy PAGMA-BUD sp. z o.o. sp. k. poszukujemy osób na stanowisko Kierownik Projektu. Zapraszamy do współpracy przy realizacji zadań z zakresu umów realizowanych w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych. Jeśli jesteś osobą spełniającą poniższe wymagania, zgłoś się do procesu Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy