Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

S.Z.T.K. TAPS - Maciej Kowalski

  • Borowa 4
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Borowa 4

Łódź

Firma S.Z.T.K. TAPS-Maciej Kowalski (www.taps.com.pl) specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu nowoczesnych foteli pasażerskich i innowacyjnych elementów wyposażenia wnętrz dla transportu zbiorowego; pracodawca o olbrzymim potencjale rozwojowym - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii, definiowanie i współdecydowanie o narzędziach: sprzedażowych, marketingowych i projektowych;
  • udział w działaniach sprzedażowych i marketingowych;
  • ustalenia projektowe z Klientami;
  • koordynowanie prac związanych z przebiegiem projektu;
  • nadzorowanie pracowników oraz wykonawców zaangażowanych w realizację założeń projektu;
  • bieżący nadzór nad prowadzeniem prac zgodnie z dokumentacją techniczną i handlową  oraz procedurami, realizacja projektu w ramach przyjętego budżetu i ram czasowych;
  • aktywny udział w budowaniu i działaniach silnego, zmotywowanego zespołu sprzedażowo-marketingowego oraz zespołów projektowych;
  • analiza i współudział w doskonaleniu procesów i narzędzi mających na celu usprawnienie funkcjonowania działu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki z zakresu: marketingu, zarządzania, nowych technologii, zarządzania projektami;
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży i/lub marketingu i/lub w zespołach projektowych;
  • biegła znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego. Znajomość drugiego z tych języków będzie dodatkowym atutem;
  • duża kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu relacji w zespole oraz z partnerami zewnętrznymi;
  • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań;
  • umiejętność planowania, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu z dynamiką zmian w działaniach;
  • samodzielność, konsekwencja, zaangażowanie, silna motywacja do ciągłego rozwoju zawodowego i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie w pracy z programami klasy ERP będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, posiadanych kompetencji i efektów pracy;
  • możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • możliwość bezpośredniej pracy z przedstawicielami firm krajowych i zagranicznych – liderów na rynkach transportu zbiorowego;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży, projektach Klientów, działaniach sprzedażowych  i  marketingowych;
  • dodatkowe benefity w postaci: grupowego ubezpieczenia na życie, karty sportowej, prywatnej opieki medycznej.

Ogłoszenie archiwalne