Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1351 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 19.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

    Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży budowlanej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Kierownik Projektu (branża budowlana)

    KP/NB/03

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie ofert i przygotowanie projektów pod względem technicznym we współpracy z biurem projektowym,

    • Pozyskiwanie nowych klientów,

    • Opracowywanie harmonogramu i budżetu projektów/budów,

    • Negocjowanie kontraktów z kooperantami i odbiorcami usług,

    • Uzgadnianie terminów z klientami, firmami podwykonawczymi i dostawcami,

    • Organizacja i realizacja projektu/budowy zgodnie z podpisana umową,

    • Wspieranie, uczestniczenie w projektach budowlanych,

    • Dokumentowanie realizacji projektu/budowy, przygotowanie dokumentów do wystawiania faktur,

    • Raportowanie bieżącej działalności do prokurenta spółki i/lub Prezesa Spółki.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo i pokrewne),

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia,

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

    • Duże umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,

    • Uprawnienia budowlana – mile widziane,

    • Mile widziana wiedza z zakresu budownictwa ogniotrwałego.

    Klient oferuje:

    • Atrakcyjne warunki współpracy,

    • Stabilne zatrudnienie,

    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto),

    • Polisę ubezpieczeniową,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."