Oferta pracy

Kierownik Projektu

PGNiG Technologie Spółka AkcyjnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU
miejsce pracy - teren całego kraju

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie oraz nadzór nad realizowanym zadaniem inwestycyjnym, prowadzonym przez Kierownika Budowy, zgodnie z zawartą umową z Inwestorem, dokumentacją techniczną, obowiązującymi przepisami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
  • Uczestnictwo w wyborze podwykonawców usług i robót budowlano – montażowych oraz dostawców, w tym w szczególności uczestnictwo w negocjacjach handlowych i technicznych,
  • Raportowanie nt. zaawansowania postępu robót w ramach realizowanego zadania inwestycyjnego;
  • Tworzenie harmonogramów;
  • Uczestniczenie w spotkaniach wewnętrznych organizowanych przez komórki organizacyjne Spółki, radach budowy, spotkaniach organizowanych przez Inwestorów oraz w czynnościach odbiorowych;
  • Współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego;
  • Rozliczanie nadzorowanego zadania inwestycyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (technicznego);
  • Znajomość pakietu MS Project i MS Office;
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP.;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Nastawienie na osiąganie celów;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanych kwalifikacji
    i zaangażowania;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV oraz dokumentów, potwierdzających spełnienie wyspecyfikowanych wymagań) klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy