Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierownik Projektu

Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.O firmie

Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Wojciechowska 9A

Lublin

Chciałbyś zarządzać ambitnymi i prestiżowymi projektami informatycznymi, również międzynarodowymi?

Dołącz do naszego zespołu jako

Kierownik ProjektuNumer ref.: Nr ref. KP/12/2020
  • Będziesz pracować z najnowszymi technologiami IT oraz klientami, którzy są liderami w swoich branżach.
  • Pracujesz tam gdzie żyjesz, a konieczne wyjazdy Cię nie przerażają.
  • Szkolenia? Certyfikaty? Rozwój? Ty wybierasz, Ty decydujesz.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu projektami z branży IT (najlepiej w sektorze publicznym lub zarządzanie wdrożeniami systemów klasy ERP),
  • znajomości jednej z metodyk zarządzania projektami: PMI, PRINCE2, IPMA (posiadanie certyfikatów będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym MS Office Project),
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości języka anielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów Microsoft Dynamics 365 / AX.

Zakres obowiązków:

  • organizacja i bieżące zarządzanie projektami wdrożeniowymi,
  • bieżąca kontrola wykonania harmonogramów, budżetów i zakresu projektów,
  • planowanie, monitorowanie i zarządzanie pracami zespołów,
  • przygotowanie oraz zarządzanie dokumentacją projektową,
  • rozliczanie projektów,
  • raportowanie zarządcze stanu zaawansowania i postępów projektów,
  • zachowanie zgodności ze standardami zarządzania projektami,
  • rozwój metodyki projektowej i zarządzania jakością.

Oferujemy:

  • stałą formę zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych umiejętności – praca na rzecz dużych, prestiżowych instytucji i korporacji (w tym międzynarodowych),
  • kontakt z najnowszymi technologiami i nowoczesne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet medyczny,
  • sportowy multikarnet OK System.

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym odnośnie przetwarzania moich danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji na powyżej wskazane stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w CV i liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na powyższe stanowisko przez administratora danych osobowych określonego w obowiązku informacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”

Ogłoszenie archiwalne