Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Front- end developer prowadzonego przez firmę CompuGroup Medical Polska Sp.z.o.o. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę CompuGroup Medical Polska Sp.z.o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Kierownik Projektu

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

  • Do Dysa 9, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Do Dysa 9

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów wdrożenia systemów klasy HIS (Hospital Information System) i ERP (Enterprise Resource Planning), z których codziennie korzysta tysiące użytkowników w szpitalach w całej Polsce.

  • Wsparcie Działu Handlowego na etapie postępowania przetargowego (weryfikacja wymagań klienta, wstępne harmonogramowanie prac, budżetowanie, identyfikacja ryzyka)

  • Przygotowanie projektu do realizacji (ustalenia z klientem harmonogramu prac, metod komunikacji, identyfikacji i zarządzania ryzykiem, raportowania do Komitetu Sterującego)

  • Bieżąca komunikacja z klientem

  • Koordynacja prac projektowych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Udział i prowadzenie spotkań projektowych, w tym spotkań Komitetu Sterującego

  • Monitorowanie i raportowanie postępów prac projektowych

  • Współpraca z Działami Rozwoju Oprogramowania uwzględniająca metodykę SAFe

  • Zarządzanie zakresem projektu i koordynacja odbioru prac (UAT)

  • Przekazanie projektu do działu wsparcia po zakończeniu prac projektowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi, minimum 2 lata na podobnym stanowisku

  • Znajomość metodyk projektowych (np. PRINCE2, Agile)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi MS Project, SAP, Confluence, JIRA

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy HIS/ERP

  • Znajomość branży medycznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

  • pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise

  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników, konferencje

  • pracę zgodnie z metodykami zwinnymi

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, karnetu sportowego, ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenie grupowe, lektoraty językowe, wyjazdy integracyjne), elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś ambitną osobą i chcesz się rozwijać? Lubisz pracę w zespole? W takim razie rozwiń z nami skrzydła swojej kariery! Skorzystaj z możliwości oferowanych przez globalną i innowacyjną firmę jaką jest CGM! Rozwijaj się wraz z jednym ze światowych liderów oprogramowania medycznego. W odróżnieniu od innych rozumiemy, ze rozwój produktu możliwy jest tylko dzięki rozwojowi ludzi, którzy go tworzą. CompuGroup Medical jest największą firmą w Polsce koncentrującą się wyłącznie na eHealth. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy do ponad 400 000 klientów z 56 krajów, w tym do 150 największych polskich szpitali. Każdego dnia 4000 pracowników CGM na całym świecie tworzy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które pomagają leczyć ludzi.

Przewiń do profilu firmy