Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PAG sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Spółdzielczości Pracy 75, 20-147 Lublin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

PAG sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu branży elektrycznej i teletechnicznej od wyceny, poprzez realizacje do odbiorów końcowych

  • analizowanie istniejącej dokumentacji, przygotowywanie wycen, ofert i dokumentów przetargowych

  • wykonywanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej w branży elektrycznej i teletechnicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji projektów branży elektrycznej i teletechnicznej

  • doświadczenie przy opracowywaniu i zarządzaniu dokumentacją projektów wykonawczych i budowlanych

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki elektryczne, elektrotechniczne, automatyka i elektronika mile widziane

  • dobra znajomość oprogramowania typu: Norma, AutoCAD

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnimy na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy, chyba, że preferujesz inny rodzaj współpracy

  • wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów

  • kursy języka angielskiego, szkolenia i warsztaty doszkalające finansuje pracodawca

  • kawa, napoje i owocowe dni

  • dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny

  • chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PAG to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją, ekspertów w swoich dziedzinach.

Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy zespołem tworzącym nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystującym nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Otaczamy opieką - świadczymy serwis i wsparcie. Jesteśmy producentem przeznaczonego dla kolei Systemu Informacji Pasażerskiej – TrainINFO™.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje