Kierownik Projektu

PORR S.A

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań strategicznych dla placu budowy

  • Techniczne i terminowe zarządzanie projektem

  • Kontakt z klientem, szczególnie w przypadku problemów technicznych i harmonogramowych zmian w wykonaniu, uzupełnień

  • Przygotowanie i przekazywanie dokumentów w przypadku zmian w wykonaniu w ramach umowy o roboty budowlane

  • Optymalizacja ekonomiczna wszystkich procesów operacyjnych

  • Sporządzanie umów

  • Koordynacja podwykonawców i dostawców

  • Przygotowywanie regularnych budżetów/budżetowanie budowy, w tym podgląd wyników i zarządzanie odchyleniami

  • Odpowiedzialność za wyniki w zakresie kosztów, czasu i jakości

  • Osoba kontaktowa dla klientów, władz i podwykonawców

  • Przygotowanie miesięcznych zestawień wyników i korekta prognozy zysków w koordynacji z Kierownikiem Budowy

  • Reprezentowanie PORR Infra na zewnątrz w sprawach technicznych i umownych w porozumieniu z bezpośrednim przełożonym, z uwzględnieniem regulacji zawartych w umowie o roboty budowlane

  • Zarządzanie personelem

  • Monitorowanie planowanych dostaw i postępu budowy

  • Praca w Bolkowie, następnie w Warszawie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Pewna obsługa pakietu MS Office; MS Project

  • Podstawowa wiedza handlowa

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolności przywódcze

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wymagane CV w języku angielskim lub niemieckim

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Bolków S3, następnie Warszawa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PORR S.A

BBGS Sp. z o.o. należy do grupy PORR S.A., świadczy kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją budynków dla agencji rządowych oraz organizacji państwowych i międzynarodowych, w szczególności wojsk Stanów Zjednoczonych. Działalność firmy obejmuje doradztwo w zakresie planowania i realizacji projektów budownictwa kubaturowego

i przemysłowego, a także facility management i zarządzanie energią na nieruchomości i jej obiektach.

Przewiń do profilu firmy