Oferta pracy

Kierownik Projektu

Rockfin Sp. z o.o.O firmie

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie ofertyzacji, prowadzenie uzgodnień oraz negocjacji z Klientami w fazie realizacji projektu

  • Obsługa posprzedażowa Klienta

  • Nadzór nad realizacją projektu w ramach założonego budżetu, harmonogramu oraz wymagań jakościowych

  • Nadzór nad dokumentacją projektową

  • Dbanie o optymalizację kosztów realizacji projektów

  • Odpowiedzialność za organizację pracy zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami poparta doświadczeniem zawodowym

  • Dobra znajomość programów MS Excel i MS Word

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i ich rozwiązywania

Mile widziane

  • Wykształcenie na kierunku Mechanika i budowa maszyn bądź pokrewnym

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość programu MS Project oraz systemu IFS

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Szkolenia, możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • System Home Office

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy