Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

HORIZONS sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, weryfikowanie oraz kontrola planów i harmonogramów
  • Zarządzanie przydzielonymi projektami, odpowiednie reagowanie na projekty zagrożone
  • Współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskania niezbędnych zgód i pozwoleń
  • Tworzenie i kompleksowe zarządzanie procesem przygotowania optymalnej strategii realizacji zadania inwestycyjnego
  • Zarządzanie procesami wyboru, negocjowanie warunków i przygotowanie umów z podwykonawcami
  • Rozliczanie projektów, udział w planowaniu finansowym projektów i zadaniach kontrolingowych wokół projektów
  • Udział w budowie narzędzi do kontroli przeprowadzanych inwestycji, proponowanie nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb projektów
  • Udział w tworzeniu modeli ekonomicznych dla projektów
  • Udział w zespołach Due Diligence w przypadku analizy projektów zewnętrznych
  • Bezpośrednią współpracę z Zarządem przy pozyskaniu nowych kontraktów i wsparcie dla pozostałych członków zespołu przy realizacji ich zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku związanym z koordynacją projektów inwestycyjnych
  • Doświadczenie w pracy przy realizacjach deweloperskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość obsługi MS Project, MS Office 365
  • Zainteresowanie obszarem energetyki
  • Doświadczenie w koordynacji rozwoju i realizacji projektów OZE, w tym części kontraktowej związanej z odbiorem energii

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • elastyczne godziny pracy
  • wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju wraz ze wzrostem firmy
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do posiadanych umiejętności
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną

HORIZONS sp. z o.o.

Horizons Sp. z o.o. jest spółką konsultingowo-inżynieryjną działającą w obszarze energetyki, głównie energetyki odnawialnej i specjalizuje się w szeroko rozumianej koordynacji procesów inwestycyjnych.

Członkowie zespołu Horizons posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procedur inwestycyjnych w obszarze energetyki dla projektów małych jak i wielkoskalowych, zdobyte zarówno w spółkach polskich i zagranicznych.

W ostatnim okresie spółka dynamicznie się rozwija, głównie w obszarze energetyki odnawialnej, w związku z czym poszukuje osób posiadających odpowiednie doświadczenie, umożliwiające wzmocnienie zespołu.

Kierownik Projektu, małopolskie