Oferta pracy

Kierownik Projektu

Mota Engil Real Estate Sp. z o. o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu budowlanego: organizowanie uzyskania niezbędnych pozwoleń w urzędach, jednostkach administracji publicznej oraz od dostawców mediów,

  • Bezpośredni kontakt z projektantem,

  • Bieżąca kontrola postępu prac w stosunku do harmonogramu – efektywna współpraca z Generalnym Wykonawcą oraz Inwestorem,

  • Raportowanie w zakresie bieżącego budżetu oraz jego prognoz,

  • Zarządzanie fakturowaniem i należnościami inwestycji,

  • Koordynowanie prac Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne,

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w branży budowlanej na stanowisku Kierownika Projektu,

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,

  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania MS Office, MS Project oraz AutoCad,

  • Mobilność, prawo jazdy kategorii B,

  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte przy realizacji inwestycji hotelowych.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w wielokulturowym środowisku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia z j. angielskiego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota Engil Real Estate Sp. z o. o.

Odpowiadamy za realizację projektów deweloperskich w Europie Centralnej, działając aktywnie na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumunii. Specjalizujemy się w inwestycjach mieszkaniowych, aktywnie poszerzając zakres działalności na inne segmenty rynku deweloperskiego. Jesteśmy integralną częścią Grupy Mota-Engil, portugalskiego lidera w sektorze budownictwa, inwestycji deweloperskich czy partnerstwa publiczno-prywatnego obecnego na globalnym rynku od ponad 70 lat.

Przewiń do profilu firmy