Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami PV od etapu przygotowania harmonogramu aż do końca realizacji przedmiotu umowy

  • Koordynacja i aktualizacja dokumentacji budowlanej i elektrycznej związanej z prowadzeniem projektu

  • Współpraca z inwestorami, projektantami, firmami podwykonawczymi i innymi zespołami technicznymi przy realizacji zadań

  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych robót budowlanych (z inwestorem/zamawiającym /zakładami energetycznymi /podwykonawcami)

  • Zbieranie ofert oraz ich wstępna analiza

  • Bieżące raportowanie przebiegu i zaawansowania prac projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności elektroenergetycznej

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i AutoCAD

  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Narzędzia niezbędne do pracy tj.: samochód, laptop, telefon

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Paczki świąteczne

  • Możliwość rozwoju oraz realnego awansu w strukturach firmy

  • Spotkania integracyjne

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Zniżki na firmowe usługi i produkty

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

O nas

Też uważasz, że warto walczyć o bardziej #eko świat? Przekonaj się, ile możesz zmienić, pracując w Sunday! Efekty naszej pracy cieszą zarówno nas, jak i ponad 22 000 zadowolonych Klientów.

Realizujmy wspólnie wielkie projekty! Dążymy do bycia TOP 1 w branży OZE, w której na ten moment zajmujemy zaszczytne drugie miejsce. W ciągu 6 lat z małej firmy, rozwinęliśmy się do organizacji, liczącej około 500 ekspertów! MOC zielonej energii od Sunday to już ponad 110MW. Słońce jest naszym paliwem.

Za co docenisz naszą firmę? Mamy nadzieję, że pokochasz pracę u nas i poczujesz się jak u siebie. Każdy dzień przepełniony jest z jednej strony profesjonalizmem, z drugiej dobrym humorem. Wierzymy, że razem osiągniemy więcej, dlatego możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera oraz kolegów i koleżanek z zespołu.

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower