Oferta pracy

Kierownik Projektu

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K. O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy;

  • nadzorowanie prac zespołu wyznaczonego do realizacji kontraktu;

  • czynny udział w negocjacjach z podwykonawcami i poddostawcami;

  • weryfikacja dokumentacji technicznej oraz dokumentacji przetargowej przekazanej przez Inwestora;

  • nadzór nad realizacją harmonogramu i kontrola postępu prac;

  • zarządzanie finansami prowadzonych projektów;

  • kontrola zatwierdzonego budżetu w trakcie realizacji inwestycji;

  • kontrola umów i zamówień;

  • przygotowanie umów i aneksów z Inwestorem oraz koordynacja właściwego obiegu dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (budownictwo);

  • 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenia w realizacji projektów związanych z budową centrów logistycznych;

  • Znajomości oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), MS Project;

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1;

  • Umiejętności zarządzania zespołem;

  • Znajomości prawa budowlanego;

  • Wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych i negocjacyjnych;

  • Umiejętności sprzedażowych;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce