Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu meblowego z językiem francuskim

MCP Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów meblowych na terenie UE

  • reprezentowanie firmy w relacjach z klientem

  • kalkulacja budżetu projektu, we współpracy z zespołem ds. wyceny i zakupów materiałów

  • analiza ryzyka w projekcie

  • współpraca z przedstawicielami klienta, w zakresie wytycznych inwestycyjnych oraz dokumentacji projektowej i powykonawczej

  • tworzenie, monitorowanie i egzekwowanie harmonogramu realizacji inwestycji oraz jakości wykonywanych prac

  • współpraca z technologami, produkcją, firmami podwykonawczymi oraz kierownikiem budowy

  • nadzór nad realizacją budżetu inwestycji

  • prowadzenie rozliczenia finansowego projektów i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i polskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z inwestorami i współpracownikami – warunek konieczny do podjęcia pracy na tym stanowisku

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów – branża meblowa będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność skutecznej współpracy na różnych poziomach organizacji i myślenie procesowe

  • sprawne reagowanie na informację zwrotną

  • samodzielność w działaniu, inicjatywa i zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

  • doświadczenie w zdalnym zarządzaniu zespołem

  • gotowość do odbywania krótkich wyjazdów zagranicznych – kraje UE

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • realną szansę na rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • stabilność zatrudnienia w firmie o mocnej pozycji na rynku europejskim

  • profesjonalny proces wdrożenia na stanowisko

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym, po okresie wdrożenia

MCP Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem wysokiej klasy mebli hotelowych na wymiar. Od 10 lat współpracujemy z partnerami zagranicznymi, głównie na rynku francuskim. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kompleksowych projektów, m.in. dla grupy Accor, Louvre-Hotel, Radisson, Hilton. Naszą markę budujemy na fundamentach zaangażowanego we wspólny cel zespołu ludzi, którzy w pracy zawodowej realizują swoje pasje.

Przewiń do profilu firmy