Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

ZAKŁADY MECHANICZNE WIROMET S.A.

  • Wyzwolenia 27, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wyzwolenia 27

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami z ogólną wiedzą o procesach produkcyjnych

  • Kontrola terminowości i jakości realizacji projektów, zgodności z dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi instrukcjami

  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami innych działów firmy, inwestorami i dostawcami

  • Planowanie, organizowanie, wdrażanie i kontrolowanie rozwiązań optymalizacyjnych w trakcie realizacji kontraktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień technicznych

  • Wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Proaktywna postawa i dynamizm w działaniu

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, uczciwość, lojalność

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie

  • Wiedza w zakresie formalno-prawnych i finansowych warunków realizacji kontraktów

  • Konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśnie na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Udział w rozwoju nowego produktu i linii biznesowej

  • Realny wpływ na kształt organizacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy

WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.

Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjnei dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

W związku z rozwojem segmentu turbin gazowych oraz działalnością serwisową poszukujemy osoby zaangażowanej na stanowisko: Kierownik Projektu, którego zadaniem będzie kompleksowa realizacja projektów produkcyjnych części zamiennych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Proszę o przesłanie CV w języku angielskim.

Rozmowa kwalifikacyjna również będzie odbywała się w języku angielskim.