Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu ( Na Terenie Niemiec)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kierownik Projektu ( na terenie Niemiec)

    Warszawa 27355/001

    Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie doświadczony i efektywny Kierownik Projektu w obszarze kubaturowym gotowym do podjęcia pracy na terenie Niemiec.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowych generalnych wykonawca który specjalizuje się w prestiżowych i wymagających inwestycjach.

    Opis stanowiska

    • Efektywne realizowanie budżetu kontraktu w celu osiągnięcia jak najlepszej marży
    • Negocjacje z wybranymi podwykonawcami i dostawcami w celu zakontraktowania prac w
      terminie
    • Codzienna kontrola jakości, terminowości wykonania robót
    • Przygotowanie inwestycji do odbiorów w instytucjami publicznymi
    • Pozytywne przeprowadzenie odbiorów z Klientem w terminie określonym przez umowę
    • Przygotowanie i doprowadzenie do podpisania rozliczeń końcowych z podwykonawcami i
      dostawcami

    Profil kandydata

    • Wykształcenie: wyższe, specjalizacja budownictwo
    • Dobra znajomość języka niemieckiego
    • Minimum 5 lat w budownictwie oraz dodatkowo min. jeden zrealizowany projekt w funkcji Junior Project Managera
    • Doświadczenie w realizacji inwestycji kubaturowych
    • Znajomość sztuki budowlanej, znajomość norm i przepisów prawa budowlanego, wiedza z zakresu zarządzania projektem, kontroli budżetu

    Oferujemy

    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i innowacyjnych projektach z obszaru budownictwa kubaturowego
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu
    • Dużą samodzielność i niezależność

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page