Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

GISS Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Konik (pow. miński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

Firma GISS Sp. z o.o. od przeszło 8 lat działa na rynku polskim i zagranicznym. Rozwijamy, wdrażamy i integrujemy zaawansowane technologicznie projekty oraz produkty w dziedzinie niezawodnej łączności satelitarnej, strzelnic oraz system dla potrzeb zarządzania ruchem lotniczym.

Klientami firmy są m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej, Jednostki Wojsk Specjalnych, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, operatorzy infrastruktury krytycznej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów handlowych w tym utrzymywanie kontaktów z klientami oraz dostawcami;
  • Realizacja strategii promocyjnej w tym udział w targach, prezentacjach;.
  • Przygotowanie ofert handlowych i przetargowych w obszarach działalności spółki, zabezpieczenie ofert kooperacyjnych u podwykonawców, dobór odpowiedniej konfiguracji sprzętowej;

Wymagamy:

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikację w mowie i piśmie (kontakt z dostawcami zagranicznymi);
  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert handlowych;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert dla klientów sektora zamówień publicznych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych;
  • Doświadczenie w pracy z instytucjami podległymi MON lub MSWiA;
  • Doświadczenie związane z ofertowaniem w projektach zawierających w swoim zakresie prace budowlane, projektowe i instalacyjne;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość nauki i rozwoju przy ciekawych projektach.

Ogłoszenie archiwalne