Oferta pracy

Kierownik Projektu – Obszar FTTH

Huawei Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 39A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem o wysokim ryzyku i złożoności, zapewniając końcowe rozlicznie zadań w zadeklarowanym terminie. Dbałość o jakość realizowanych zleceń.

  • Zarządzanie zespołami podwykonawców, którzy wykonują zadania w terenie, w celu zapewnienia planowości obsługi zadań.

  • Obsługa systemów informatycznych, zarówno klienckich jak i wewnętrznych wykorzystywanych do monitoringu i rozliczania poszczególnych zdań Obsługa systemów opartych na architekturze SAP.

  • Udział w regionalnych spotkaniach statusowych, organizowanych przez klienta. Bieżące raportowanie stanu realizacji zleceń oraz zgłaszanie ewentualnych problemów.

  • Weryfikacja jakości dokumentacji projektowej i wykonawczej przygotowanej przez podwykonawców.

  • Zapewnienie ciągłości projektu w ramach budżetu poprzez efektywną kontrolę kosztów oraz zarządzanie zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Przygotowanie bieżących planów produkcji miesięcznych/kwartalnych

  • Kontrola ryzyka projektowego poprzez proaktywne identyfikowanie zagrożeń finansowych i realizacyjnych.

  • Ścisłą współpraca w ramach zespołu FTTH – wymiana informacji i wsparcie dla pozostałych regionalnych kierowników projektu.

  • Odpowiedzialność za wykonanie planu miesięcznego/ kwartalnego – rozliczanie zadań ilościowe w postaci zrealizowanych HH.

Nasze wymagania

  • Znajomość standardów, wymagań oraz architektury dla sieci dosyłowej i dystrybucyjnej FTTH

  • Doświadczenie we współpracy z operatorem Orange będzie dodatkowym atutem.

  • Ogólna wiedza na temat projektowania i realizacji sieci światłowodowej pasywnej, realizowanej w architekturze doziemnej i napowietrznej

  • Dobra znajomość procesu przygotowania, realizacji i rozliczenia inwestycji w obszarze uzgodnień, pozwoleń administracyjnych, projektowania, procesów odbiorowych oraz złożenia kompletu dokumentacji powykonawczej.

  • Wymagana komunikatywność w relacjach z klientem oraz umiejętności pracy zespołowej

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Potwierdzone umiejętności zarządzania zespołami podwykonawców w obszarze FTTH

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • bonus system

  • career development