Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

ELEMONT SP. Z O.O.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja inwestycji zgodnie z uzgodnionymi terminami, w założonym budżecie kosztowym oraz z dochowaniem oczekiwanych parametrów jakościowych

  • monitorowanie i zarządzanie ryzykami projektowymi

  • zarzadzanie budżetem projektu, analizy odchyleń budżetowych oraz raportowanie prognozowanego wyniku projektu

  • bieżące monitorowanie i dochowywanie warunków kontraktowych realizowanej inwestycji

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego

  • nadzór nad sporządzaniem i przechowywaniem dokumentów budowy

  • kierowanie (przy współpracy z Kierownikiem/Inżynierem Budowy) organizacją prac na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • kontraktacja materiałów i podwykonawców (poprzez współpracę z działem zamówień)

  • nadzór nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej

  • nadzór nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie (poprzez współpracę ze służbami BHP)

  • współpraca z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne)

  • wiedza techniczna z zakresu instalacji elektro-energetycznych, koordynowania i planowania działań

  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami w branży elektrycznej

  • rozumienie umów z inwestorami i dostawcami,

  • znajomość podstawowych zagadnień finansowych niezbędnych dla kierownika projektu

  • obsługa komputera: MS Office, AutoCAD, MS. Project, Norma

  • prawo jazdy B

  • mile widziane certyfikaty z zakresu Project Management Prince2, PMP, IMPA

  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez spółkę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

  • wsparcie finansowe w czasie wyjazdu służbowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dużą samodzielność w działaniu

  • system premii i nagród

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki

  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ELEMONT SP. Z O.O.

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy