Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

ZPUE S.A.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami od etapu przygotowywanie budżetu i harmonogramu aż do końca realizacji przedmiotu umowy;

  • Koordynacja i aktualizacja dokumentacji związanej z prowadzeniem projektów;

  • Współpraca z inwestorem, projektantami i inni zespołami technicznymi;

  • Zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami;

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi;

  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektroenergetycznej;

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektroenergetyka, SEP E i D;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie będącej liderem w produkcji urządzeń elektroenergetycznych;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • Udział w szkoleniach podnoszących wiedzę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy