Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Kelvion Sp. z o.o.

  • Kobaltowa 2, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kobaltowa 2

Opole

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie tygodniowych raportów z postępów na projektach dla klientów

  • opracowywanie planów produkcji na życzenie klienta

  • stały kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami

  • dbałość o zgodność danych w systemie ERP (QAD)

  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami w firmie (konstrukcja, zaopatrzenie, produkcja, kontrola Jakości, księgowość)

  • bieżąca kontrola budżetu projektu

  • kontrola wykonania terminowości projektu

  • optymalizacja kosztów projektów produkcyjnych

  • wprowadzanie zmian i działań w celu poprawy jakości projektów

  • udział w projektach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • dobra współpraca z poszczególnymi działami firmy

  • doświadczenie w dziale technicznym,

  • umiejętność zarządzania wieloma projektami,

  • wewnętrzne poczucie kontroli i dyscypliny

  • kreatywność

  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim w środowisku wielonarodowym i technicznym co najmniej na poziomie B2;

  • umiejętność zarządzania i motywowania zespołu do osiągania ambitnych celów;

  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych

  • identyfikacja z przedsiębiorstwem i jego celami,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Benefity ( Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna)

Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Przewiń do profilu firmy